Dmuchany materac

Dmuchane łóżka – niezawodność i wygoda

Wszechstronne zastosowanie i funkcjonalność to największe zalety dmuchanych łóżek, które doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Są niezastąpione w domu, gdy pojawiają się goście, a ponadto przydają się podczas wyjazdów, nie tylko wakacyjnych.

Łóżka dmuchane – praktyczne rozwiązanie dla każdego

Dmuchane łóżka stanowią uniwersalny element wyposażenia domu oraz ekwipunku podróżniczego. Łatwy transport oraz wysoki komfort użytkowania czynią z nich dodatek niezbędny w różnych przypadkach. Po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, natomiast ich rozłożenie zajmuje niewiele czasu – zazwyczaj są sprzedawane w zestawie z pompką, dzięki czemu można szybko je nadmuchać. Ponadto na ich korzyść przemawiają atrakcyjne ceny – to produkty na każdą kieszeń, a ilość dostępnych modeli daje możliwość dopasowania łóżka do konkretnych preferencji.

 

Jak wybrać dmuchane łóżko?

Decyzja o zakupie dmuchanego łóżka jest podyktowana indywidualnymi przesłankami. W sklepie S-MUMO można zaopatrzyć się w różnej wielkości modele, dlatego trzeba najpierw zastanowić się, kto ma korzystać z łóżka i w jakich okolicznościach będzie ono używane. Poza tym ważne jest to, aby łóżko dmuchane miało odpowiednią wysokość. Niskie łóżka, a więc o wysokości ok. 22 cm, najlepiej sprawdzają się np. na plaży, w ogrodzie czy na kempingu. Są znakomicie przystosowane do wypoczynku na świeżym powietrzu, gdyż są lekkie i odznaczają się kompaktowymi rozmiarami. Z kolei modele wysokie przeznaczone są raczej do domowego użytku.

 

Dmuchane łóżko powinno być produktem wysokiej jakości, co przekłada się na jego trwałość i wytrzymałość. Znani producenci wykonują tego typu łóżka przeważnie z PVC o powiększonej grubości i nadają im welurowe wykończenie, dzięki czemu nie trzeba stosować prześcieradła. Ważna jest też konstrukcja komór powietrza znajdujących się w środku łóżka. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe udogodnienia, takie jak np. wbudowane poduszki, oparcie czy specjalne zagłębienia po bokach służące jako schowek na prześcieradło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gaz płynny zainstalowany przed domem Previous post Ogrzewanie gazem płynnym – co warto o nim wiedzieć?
Kwitnący sadziec plamisty Next post Sadziec plamisty 'Atropurpureum’ – sadzenie i pielęgnacja