Jak zaaranżować wnętrze w stylu boho tak, by pasowało do egzotycznego ogrodu?

Artykuł sponsorowany.

Styl boho kojarzy się z wolnością, ale też pozwala na dużą kreatywność. Jeszcze do niedawna wykorzystywany był przede wszystkim w modzie, by wyrazić swoją pewność siebie. Dziś staje się coraz popularniejszy w aranżacji wnętrz. Dziś podpowiemy Wam, jak zaaranżować wnętrze w stylu boho tak, by pasowało do egzotycznego ogrodu.

Styl boho – elegancja, kreatywność i nuta ekspresji

Styl boho sprawia, że każde wnętrze staje się wyjątkowe. Widać w nim pozytywną energię, ale też spontaniczność. Panuje w nim pozorny miszmasz, który jednak zapewnia wygodę. Styl został zapoczątkowany przez artystów, którzy szukali oryginalnych zestawień, ale też nieoczywistych połączeń z dodatkiem nieco kiczowatych dekoracji. Sam styl jest ściśle związany z subkulturą hipisów i bohemą. Trzeba przyznać, że jest niezwykle finezyjny i rzeczywiście dzięki niemu można odnaleźć w sobie sporą dawkę kreatywności. Aranżując wnętrze, tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia. Możecie łączyć różne wzory i kolory. Pamiętajcie jednak o nadrzędnej zasadzie, a mianowicie o tym, aby wybierać ciepłe kolory ziemi. Doskonale sprawdzają się jasne kolory ścian w połączeniu z wyrazistymi dodatkami, w których dominuje kolor niebieski, limonka, ale i intensywny kolor pomarańczowy. Całość można jeszcze bardziej przełamać kwiecistymi teksturami, egzotycznymi dywanami. Na ścianach nie może zabraknąć makram. Zwróćcie jeszcze uwagę na meble. Tutaj powinien królować element vintage, a mianowicie możecie wybierać stare meble, które poddacie renowacji, ale możecie równie dobrze wybrać się na pchli targ i znaleźć prawdziwe perełki. Oczywiście to nadal nie koniec możliwości, bo jeśli wnętrze ma pasować do egzotycznego ogrodu, gdzie stawia się choćby na palmy w technorattanowych osłonkach, to w salonie mogą znaleźć się także lekkie rattanowe meble.

Remont domu – dodaj wnętrzu boho

Oczywiście decydując się na remont macie dwie możliwości – pierwszą z nich jest ta, że wykonacie go samodzielnie. Drugą natomiast jest wybranie usług profesjonalistów. Tutaj polecamy skorzystanie z oferty dostępnej na stronie: https://lafhome.pl/. Specjaliści zajmą się projektem wnętrza w stylu boho, ale i wykonaniem remontu od A do Z. Nie trzeba zatem poświęcać własnego czasu i własnej energii i można zdać się na doświadczenie firmy, która wykonała już wiele ciekawych projektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamontowany kompakt WC w toalecie w domu Previous post Mała łazienka, jak optycznie powiększyć wnętrze?
Restauracja w której wprowadzone są środki przeciwpożarowe Next post Jakie środki przeciwpożarowe trzeba wprowadzić mając restauracje?